Team

Kwaliteit is een van onze hoogste prioriteiten. Dit vraagt in de eerste plaats om aandacht en betrokkenheid. Wij waarborgen het niveau van onze dienstverlening door continu te investeren in onze vakmensen en onze bedrijfsvoering.

Dat kunnen we alleen doen met inhoudelijk sterke mensen, die samen voor dezelfde kernwaarden gaan. Hieronder stellen we onze kantoormedewerkers graag aan u voor. Daarnaast hebben wij natuurlijk een groot aantal medewerkers die iedere dag voor u klaar staan. Ook van hen mag u dezelfde visie, kwaliteit en betrokkenheid verwachten waar Koedooder voor staat.

 

Marco Koedooder

Directeur
M.Koedooder@koedooderbv.nl

Monique Bakker-Koedooder

Directeur
M.Bakker@koedooderbv.nl

Rob Bijeman

Hoofd productie-/Projectleider restauratie & renovatie
R.Bijeman@koedooderbv.nl

Marc Koorn

Hoofd Administratie
M.Koorn@koedooderbv.nl

Bas Groen

Projectleider Metselwerken Nieuwbouw
B.Groen@koedooderbv.nl

Bas Rotteveel

Projectleider Steigerbouw
B.Rotteveel@koedooderbv.nl

Macha Papa

Projectcoördinator
M.papa@koedooderbv.nl

Ruud Leeuwenkamp

Hoofd Verkoop
R.Leeuwenkamp@koedooderbv.nl

Harry Hoogland

Commercieel Technisch Adviseur
H.Hoogland@koedooderbv.nl

Nick Ettes

Werkvoorbereider
N.Ettes@koedooderbv.nl

Sjors Bontekoning

Commercieel Technisch adviseur -/ werkvoorbereider
S.bontekoning@koedooderbv.nl

John de Jager

Uitvoerder Steigerbouw
J.deJager@koedooderbv.nl

Michael van Heuven

Uitvoerder Renovatie & Restauratie
M.vanHeuven@koedooderbv.nl

Rob Koedooder

Uitvoerder Renovatie & Restauratie
R.Koedooder@koedooderbv.nl